Facebook Twitter Instagram Pinterst
Tel: +355 44 806 061
info@globe.al

Shtrydhese frutash Philips HR1870/70

Kodi :
WSSHFPHIHR187070
MARKA :
Philips
Disponueshmëria :
Është në gjendje
2 nivele shpejtesie Shtrydhje me kokerr te plote Diametri: 80 mm Depozita e lengut: 1.25 L Larje e shpejte ne 1 min E lashme dhe ne lavastovilje.
23000 Lekë
Modeli: HR1870/70
Funksione: Shtrydhese frutash
Fuqia (Watt): 900 W
Kapaciteti: 1.6 L
Garancia: 24 Muaj