Facebook Twitter Instagram Pinterst
Tel: +355 44 806 061
info@globe.al

Depilator Philips Lumea BRI953/00

Kodi :
WSDEPPHIBRI95300
MARKA :
Philips
Disponueshmëria :
Është në gjendje
Depilim i perhershme ne 8 jave, Deri 92% reduktim te qimeve vetem ne 3 trajtime, Tekonlogia inovative me drite pulsuese - IPL, Aprovuar nga dermatologet, Sensor SmartSkin per ngjyren e lekures, Aksesor unik te pershtatshem me format e trupit, Perdorim me dhe pa kabell, Pa asnje kosto shtese
69990 Lekë
Modeli: Lumea BRI953/00
Funksione: Depilim
Fuqia (Watt): Ska
Përdorimi: Per trupin,fytyren dhe bikini
Garancia: 24 Muaj